Cusături româneşti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Tehnici de cusut româneşti
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Atelier cusături românești

In jos 
AutorMesaj
Lavinia Gheorghe




Mesaje : 1
Data de înscriere : 02/02/2014

Atelier cusături românești Empty
MesajSubiect: Atelier cusături românești   Atelier cusături românești Icon_minitimeDum Feb 02, 2014 9:16 am

Dragele mele, iată ca ne revedem din nou aici pe forum( o parte din noi ne știm deja), sper sa fim din ce in ce mai multe ).
Multumim Ana Maria Trandafir pt ca ne împărtășești din tainele minunatelor cusături românești , f. Frumoase dar si complicate datorită tehnicii de execuție complexe.
Pana una alta , va invit la mine la atelier( garsoniera de la parterul blocului unde locuiesc ), sa mai descifram din aceste taine., începând cu Sâmbăta 8 Februarie 2014, in fiecare Sâmbăta, daca vor mai fi excepții va voi anunța din timp.
Va rog mult sa imi confirmați cele care veniți ca sa va pot da adresa exactă cum veți ajunge ( cu metroul e cel mai simplu) , pt ca avem locuri limitate din lipsa de spatiu( sa zicem 12-15 persoane maxim). Daca suntem din ce in ce mai multe ne vom muta in alta parte( m-a gândesc la o alta locatie).
Va aștept si va multumesc
Sus In jos
 
Atelier cusături românești
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cusături româneşti :: Comercial :: Oferte, magazine şi ateliere personale-
Mergi direct la: